کتاب تندخوانی

سلام به دوستان عزیزی که برای یادگیری و رشد خودشان ارزش قائل هستید و شروع به خواندن مقاله ( کتاب تندخوانی ) کرده اید.

کسانی که راجب تندخوانی کتاب بخوانند ثروتمند خواهند شد!

یکی از کتاب های مهم و پر اهمیت برای یادگیری تندخوانی، کتاب مهارت های تندخوانی می باشد که اثر تونی بوزان است. برای یادگیری مهارت تندخوانی بهتر است در یک دوره ثبت نام کنیم تا این مهارت را بخوبی یاد بگیریم. بی شک یکی از بهترین راه ها برای یادگیری مهارت تندخوانی، می تواند کتاب باشد.

یادگیری مهارت تندخوانی ممکن است کمی سخت و دشوار باشد، عدم یادگیری مهارت تندخوانی می تواند روی آینده و موفقیت ما تاثیر بسیار زیادی دارد. موفقیت مسیر بسیار سخت و طولانی دارد که در این و مسیر ما نیازمند به خواندن کتاب های موثر و خوب و دوره های آموزشی مختلف داریم.

در ادامه این مقاله می خواهیم چندین کتابی که در حوزه تندخوانی به شما کمک می کند را معرفی می کنیم، پس همراه ما باشید.

کتاب تندخوانی

کتاب تندخوانی پیشرفته به روش تونی بازان

 

کتاب تندخوانی پیشرفته به روش تونی بازان

کتاب تندخوانی تونی بازان یکی از  کتاب های لازم برای یادگیری مهارت های مطالعه و یادگیری است. امروزه سیل زیادی از اطلاعات از طریق اینترنت و فضای مجازی به ما منتقل می شود که تمامی این اطلاعات منبع درست و اصولی ندارند و نمی توانید از روی اطلاعات غلط چیزی را یاد گرفت.

تونی بازان با الگویی منحصر به فرد  در کتاب خودش به شما کمک می کند تا سرعت  در ک مطلب خودتان را در کنار سرعت مطالعه افزایش بدهید و بتوانید از یک فرد کند خوان به سرعت 1000 کلمه خوانایی در دقیقه برسید و به یک فرد تندخوان تبدیل شوید.

شما به هر اهدافی که در مطالعه و بهبود مطالعه به آن نیاز دارید، می توانید برسید. یادگیری تندخوانی پیشرفته و شرکت در دوره تندخوانی می تواند برای شما یک موقعیت طلایی  و یکی از با ارزش ترین و مهم ترین موفقیت های زندگی شما بشمار رود. یادگیری تندخوانی می تواند باعث رشد شما و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت بشود. شما با یادگیری مهارت تندخوانی می توانید تمامی اطلاعات را دسته بندی کنید و هنگام مرور کردن به هیچ عنوان اذیت نشوید و به راحت ترین روش مممکن مرور داشته باشید. تندخوانی کنکور

 تونی بازان سیستم های یادگیری  و نقشه ذهنی را  برای اولین بار  به موفقیت رساند و معرفی کرد.

کتاب تندخوانی

راجب تونی بوزان

 

راجب تونی بوزان

این فرد یک برنامه نرم افزاری خودش را برای  پشتیبانی  از نقشه برداری ذهنی  به نام  نقشه ذهنی ( Maid Map )  در دسامبر 2006 با کار آفرین های دیگر راه اندازی کرد.

تونی بوزان در باب حافظه منتشر کرده است که در تمامی کتاب های خودش راه های کاربردی  و کلیدی را راجب  تقویت ذهن آموزش داده است و در این کتاب به شما آموزش داده می شود تا تمامی مطالب مورد نیاز ودتان را  به خاطر بسپارید.

یکی از مهم ترین کار هایی که تونی بوزان انجام داد،  نقشه ذهنی و راه های تقویت ذهن به روش های نوین بوده است.  یکی از مهم ترین روش های یادداشت برداری، استفاده کردن از نقشه ذهنی می باشد. نقشه ذهنی به شما کمک می کند تا اطلاعاتی که می خوانید را راحت تر به خاطر خودتان بسپارید و بعد از گذشت زمان، راهی بسیار راحت برای مرور کردن خودتان داشته باشید.

روش یادداشت برداری نیز یکی از بهترین روش ها برای  مرور کردن است، شما اطلاعاتی که می خوانید را از حافظه کوتاه مدت خودتان به حافظه بلند مدت خودتان انتقال می دهید و یادداشت برداری باعث

می شود مرور کردن مطالب به راحت ترین روش ممکن انجام شود.

در دوره های تند خوانی تمامی روش ها و تکنیک هایی که برای تندخوان شدن نیاز دارید، آورده شده است.

این روش یکی از بهترین روش ها برای دانش آموزان کنکوری می باشد تا راهی راحت و ساده برای مرور کردن داشته باشند. یکی از فوایدی که راجب یادداشت برداری وجود دارد، این است که شما می توانید نقشه ذهنی مطالب را در تلفن همراه یا تبلت خودتان انجام دهید و همیشه  این یادداشت ها همراهتان خواهد بود.

تونی بوزان بیش از 100 کتاب تالیف کرده است که به 30 زبان مختلف دنیا ترجمه شده است. افزایش تمرکز

کتاب تندخوانی

کتاب 3 ده روز تا تندخوانی، پرینستون

 

کتاب 3 ده روز تا تندخوانی، پرینستون

نویشنده کتاب 3 ده روز تا تندخوانی یکی از کتاب هایی راجب تندخوانی است که خواندن آن به شما کمک می کند تا به یک فرد تندخوان تبدیل شودید.

پس خواندن این کتاب را از دست ندهید!

نویسنده این کتاب  ابی مارکس بیل می باشد که با همکاری دانگشاه پرینستون، این کتاب راجب تندخوانی را نوشته است. با خواندن این کتاب و چیاده سازی تکنیک هایی که گفته شده است، باعث می شود سرعت مطالعه شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

کتاب تندخوانی

 

 

کتاب برنامه 7 روزه یادگیری تندخوانی، از اولین وود

اولین وود نویسنده کتاب 7 روزه یادگیری تندخوانی می باشد که در کتاب خودش راجب مهارت های تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه، صحبت کرده است. این کتاب بر این مبنا طراحی شده است که شما می توانید  طی برنامه 7 روزه، روش های صحیح مطالعه کردن را یاد بگیرید و به یک فرد تندخون تبدیل شوید.

این کتاب یکی از کتاب های معروف در زمینه تندخوانی می باشد که باعث می شود شما به یک فرد تندخوان تبدیل شوید. اهمیت تندخوانی

کتاب تندخوانی

 5 فتوریدینگ، از بهترین کتاب های تندخوانی

 

5 فتوریدینگ، از بهترین کتاب های تندخوانی

نویسنده این کتاب پاول شیل می باشد و این کتاب یکی از کتاب های معروف در زمینه خواص تندخوانی می باشد. این کتاب به شما کمک می کند مطالب و دانش هایی که در کذشته یاد گرفته اید به مطالب جدید خودتان اضافه کنید. این کتاب یکی از رویاهای شما که تندخوانی است را ممکن می سازد.

کتاب تندخوانی

 

 

 

 

 

 

اگر دوست دارید روش های مطالعه صحیح را یاد بگیرید و به یک فرد تندخوان و متمرکز تبدیل شوید، به شما پیشنهاد می کنم در دوره های تندخوانی شرکت کنید و به یک فرد تندخوان تبدیل شوید.

اگر می بینید که نمی توانید کتاب های زیادی را بخوانید و تمرکز ندارید، شاید مشکل شما روش مطالعه و عدم تمرکز می باشد.

کتاب تندخوانی

b2n

yun

Speed reading book