همایش تندخوانی

همایش تندخوانی یکی از فرصت های طلایی برای کسانی می باشد که می خواهند تندخوانی یاد بگیرند و به دنبال جمع آوری اطلاعات و بالا بردن سرعت مطالعه خودشان هستند.

همین الان باید به شما عزیزان بگوییم که جزو 20 درصد از کسانی هستید که برای رشد و یادگیری خودتان ارزش قائلید و شروع به خواندن مقاله ارزشمند ( همایش تندخوانی ) کرده اند. این مقاله به شما یک دید مثبت و اطلاعاتی مفید برای شرکت کردن در همایش تندخوانی می دهد.

همایش تندخوانی، راجب مهارت تند خوانی و تقویت حافظه می باشد. مدرس این همایش، نگار شریعت نیا کسی که خودش مسیر تندخوانی و  تقویت حافظه را طی کرده است و تمامی تجربه های لازم را برای رسیدن به یک فرد تندخوان دارد. در این همایش در کنار شما، با وجود 100 ها نفر دیگر، تندخوانی و روش های تقویت خافظه را به روش جهانی و بروز دنیا، آموزش می دهد.

در این همایش شما با تمرین ها و تکنیک هایی که برای تبدیل شدن به یک فرد تند خوان نیاز دارید، آموزش می دهد و یک مسیر عصبی  جدید را در مغز شما شکل می دهد.

ما به شما این تضمین را می دهیم که بعد از شرکت کردن در همایش تندخوانی، سرعت مطالعه شما تا 2 برابر افزایش پیدا کند و شما به یک فرد تندخوان و حرفه ای در مطالعه کردن تبدیل شوید.

بسیاری از افراد تصور می کنند تندخوانی یک روش و مهارت عجیب و غریب است که به تازگی مد شده است و افراد آن را یاد می گیرند. ولی تندخوانی در بسیاری از کشور های دیگر از زمان اولیه تحصیل به دانش آموزان آموزش داده می شود و دانش آموزان روش های مطالعه صحیح را از همان زمان یاد می گیرند.

اهمیت تندخوانی

اهمیت تندخوانی

 

اهمیت تندخوانی

 

آیا شما می خواهید فقط با شرکت کردن در همایش تندخوانی، روش های صحیح مطالعاتی را یاد بگیرید و به یک فرد تندخوان تبدیل شوید؟ پس با ما همراه باشید…

در ابتدا ما باید یک اطلاعات کلی راجب تندخوانی و  تقویت حافظه بدانیم تا در این همایش ارزشمند شرکت کنیم.

کتاب خواندن مغز را طوری تحریک می کند مغز ما درگیر می شود و به اصطلاح ورزش می کند. یکی از بزرگترین دلایلی که ما کتاب ها را می خوانیم، این است که رشد کنیم و چیز های جدید را یاد بگیریم.

کتاب ها یکی از غنی ترین اطلاعات هستند. هر چقدر که تکنولوژی رشد کند و بروز شود، خواندن کتاب ها  و موضوعات مختلف در هر حیطه ای، به ما کمک می کند تا اطلاعات ما افزایش پیدا کند و عمق دانش ما افزایش پیدا کند. مطالعات نشان می دهد که کتاب خواندن اثرات مثبتی بر روی ذهن ما بگذارد. مغز نیز مانند تمام عضلات بدن، نیاز به ورزش کردن دارد. خواندن کتاب ها، یک تمرین برای مغز ما محسوب

می شود و مغز ما را سالم نگه می دارد.

یکی دیگر از فواید کتاب خواندن این است که می تواند استرس مغز را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. و هزاران فایده های دیگری که کتاب خواندن برای ما دارد. با این همه تئاثیر و فایده های تندخوانی، ما به این نتیجه می رسیم که تندخوانی برغای ما چقدر اهیمیت دارد و چقدر مهم است.

مهارت تندخوانی باعث می شود که  سرعت مطالعه ما تا حد بسیار زیادی بالاتر برود و در زمان صرفه جویی شود، یعنی شما می توانید در زمان کم، کتاب های بیشتری را مطالعه کنید.  تندخوانی در کنار سرعت مطالعه درک مطلب شما را نیز تا حد بسیار زیادی بالا می رود.

تندخوانی برای امتحان

درباره همایش تندخوانی بدانید…

 

درباره همایش تندخوانی بدانید...

 

شما با هر سطح ونوع اطلاعاتی می توانید در این همایش حضور داشته باشید. شما بدون هیچگونه محدودیت سن و سطح آگاهی  می توانید در همایش تندخوانی شرکت کنید. همه شما می توانید در این همایش شرکت کنید.

در این همایش تندخوانی ما قصد داریم نکاتی را راجب  تندخوانی و تقویت حافظه به شما  بگوییم که باعث تغییر ناگهانی و شگفت انگیز در موقعیت های تحصیلی، شغلی، اجتماعی و… می شود.

تندخوانی پزشکی

 

 

این همایش، یک همایش ساده نمی باشد!

شما در این همایش به دانشی می رسید که می توانید خودتان را تغییر دهید و به پیشرفت های عجیبی در تمامی زمینه ها برسید…!

به شما عزیزان پیشنهاد می کنم کمی برای شرکت کردن در همایش تندخوانی عجله کنید! چون ظرفیت همایش تندخوانی محدوده…

اطلاعات کلی راجب همایش تندخوانی…

 

اطلاعات کلی راجب همایش تندخوانی...

 

  • زمان برگزاری : زمان برگزاری همایش تندخوانی را می توانید از طریق سایت مشاهده کنید
  • مخاطبان : کسانی که می خواهند کتاب ها را در کمترین زمان ممکن مطالعه کنند
  • محل برگزاری : تهران- محل دقیق این همایش را از طریق سایت می توانید مشاهده نمایید

کتاب تندخوانی

 

 

 

 

مدرس همایش تندخوانی

مدرس همایش تندخوانی

 

مدرس همایش تندخوانی نگار شریعت نیا می باشد که تمامی تلاش خودش را کرده است تا همایشی متفاوت در زمینه تندخوانی و تقویت حافظه برای شم طراحی و ارائه دهد. تندخوانی و نقشه ذهنی ابزاری است که می توانید با یادگیری آن زندگی تان را متحول کنید و کتاب های زیادی را برای پیشرفت و رشد و در زمینه شغلی و اجتماعی خودتان بخوانید. علاوه بر این، مدرس های زیادی در این همایش وجود دارند تا تندخوانی و تقویت حافظه را و مهارت توسعه فردی دیگری را به شما عزیزان آموزش بدهند.

شما زمانی که کند خوان باشید، نمی توانید در عرض یک ساعت کل کتاب هایتان را مرور کنید و آن ها را با درک مطلب و تمرکز بالا بخوانید.

 بخشی از فعالیت و سابقه مدرس نگار شریعت نیا

  1. آموزش و روش مطالعه و مهارت های  پیشویته به بیش از 1000 نفر
  2. دبیر زیست شناسی
  3. مشاوره به شماری از رتبه های برتر آزمون سراسری، وکالت، ارشد و…
  4. سخنران همایش ها و کارگاه های متعدد ( در مراکز مختلف از جمله دانشگاه های نسیبه، الزهرا و…)
  5. نگارش بیش از 25 مقاله در حوزه مهارت های مطالعه و یادگیری
  6. اتریش Mpt  از آکادمی  Mastery training  دارای مدرک

برای اطلاعات بیشتر درباره همایش و شرکت کردن در همایش تندخوانی، می توانید از طریق سایت اقدام کنید و در این همایش شرکت داشته باشید. این همایش در تهران برگزار می شود و برای دوستانی که خارج از شهر تهران حضور دارند، می توانند بصورت آنلاین این همایش را تهیه و در آن شرکت داشته باشند.

افزایش تمرکز

 

همایشی جدید و شگفت انگیز… بهترین مدرسان در این همایش جمع شده اند تا مهارت تندخوانی و تقویت حافظه را بصورت متفاوت و شگفت انگیز به شما آموزش دهند و بصورت متفاوت تندخوانی و تقویت حافظه را یاد بگیرید.

b2n

yun

Speed reading conference