دوره تندخوانی

اخطار! این مقاله ( دوره تندخوانی ) یکی از مقاله های رایگان می باشد که به شما پیشنهاد می دهیم تا آخر مقاله را مطالعه کنید. به مجموعه ای از راهکار ها و راه حل هایی که سرعت مطالعه شما را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد، تندخوانی می گویند. شما با یادگیری مهارت تندخوانی می توانید سرعت مطالعه خودتان را در کنار درک مطلب تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

تندخوانی یکی از مهارت هایی است که باعث می شود شما در زمان کمتر، حجم بالایی از کتاب ها را بخوانید و سرانه مطالعه را بالا ببرید. یکی از اهداف اصلی و طلایی برای یادگیری تندخوانی صرفه جویی در زمان و درک مطالب بالاتر است.

زمان یک فرد تندخوان و حرفه ای بسیار بیشتر از یک فرد کندخوان ذخیره می شود. کتاب های بیشتری را می خواند. تندخوانی مهارتی است که به شما کمک می کند تا مرور کردن و خلاصه برداری درست را یاد می گیرید.

یادگیری مغز از کل به جزء است. در ابتدا باید مطالب کلی را وارد مغز کنیم و در ادامه جزئیات و حفظیات را وارد مغز می کنیم. خیلی از افراد کتاب های خیلی زیادی دارند که آن را مطالعه نمی کنند و کتاب هایشان در کتابخانه خاک می خورد.

افراد تندخوان با پیش خوانی کردن و روش های صحیح مطالعه، به راحتی می توانند کتاب هار ا مطالعه کنند. تندخوانی به شما کمک می کند تا روش های صحیح مطالعه را به خوبی یاد بگیرید و بتوانید، کتاب هایتان را به درست ترین شکل ممکن مطالعه کنید. تندخوانی برای امتحان

 در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با دوره تندخوانی بیشتر آشنا شوید.

اهمیت تندخوانی

فواید تندخوانی

از نظر خیلی از افراد بزرگ تندخوانی بسیار پر اهمیت و مهم است. شما با تندخوانی و شرکت کردن در دوره های تندخوانی می توانید.

تمامی افراد برای موفق شدن و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت نیازمند به خواندن کتاب های مختلف هستند.

زمانی که شما به آرامی کتاب ها را مطالعه می کنید، فکر و حواس شما به راحتی به چیزهای دیگر پرت می شود و شما نمی توانید با تمرکز کامل، کتاب هایتان را مطالعه کنید.

زمانی که شما با سرعت بالاتری دارید، فکر و حواس شما به چیزهای دیگر پرت نمی شود و به راحتی می توانید. تندخوان و سریع خواندن یکی از جذابیت های کتاب خواندن و مطالعه مفید است.

از دانش آموز تا دانشجو و کسانی که کنکوری هستند تا کسانی که خانه دارد هستند و شاغل نیستند، نیازمند به تندخوانی هستند. زیرا این کتاب ها هستند که در هر لحظه به ما کمک می کنند تا رشد و پیشرفت کنند.

تندخوانی با تقویت حافظه رابطه ای جدا نشدنی دارد. یعنی هر چقدر سرعت خواندن شما بالاتر برودف حافظه شما نیز به همان اندازه تقویت می شود. تمامی افراد می توانند در دوره تندخوانی شرکت کنند و مهارت تندخوانی را آموزش بببینند. یک فرد تندخوان  ناچار است که فعالیت بیشتری را  نسبت به کسی که کندخوان است انجام دهد. تندخوانی به سبک دانشگاه هاروارد

 خیلی از افراد با روش تندخوانی آشنا نیستند، چون مهارت تندخوانی از ابتدای کودکی به ما آموزش داده نشده است و ما روش های مطالعه صحیح را آموزش ندیده ایم.

 فواید تندخوانی

یک دانشجو و کنکو ری د دوران تحصیل خودش، به طور میانگین 4000 ساعت را مطالعه می کند و با انجام دادن تمرینات تندخوانی و یادگیری روش های مطالعه صحیح، می توانید سرعت مطالعه خودتان را 3 الی 4 برابر افزایش دهد.

یعنی کسی که کنکور دارد و برای آزمون و کنکور خودش مطالعه می کند، می توانند بهره وری خودش را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد و درک مطلب خودش را در کنار سرعت مطالعه خودش بالا و افزایش بدهد.

بسیاری از کسانی که کنکور دارند، نمی توانند با تمرکز بالا، درس های خودشان را مطالعه کنند. زیرا حجم کتاب های درسی بسیار بالا است و استرس زیادی را متحمل می شوند. در دوران کنکورف کنکوری ها بیشتر از همه نیازمند به شرکت کردن در دوره تند خوانی و یادگیری مهارت های صحیح روش های صحیحی مطالعه هستند.

تندخوانی علاوه بر اینکه در زندگی شما تاثیر زیادی دارد باعث تغییر و بهبود برخی از ویژگی های درون فردی شما نیز می شود. عدم داشتن تمرکز یکی از مشکلات اساسی است که بیشتر کسانی که کتاب می خوانند دارند.

یکی از فایده های اصلی و اساسی دوره تندخوانی، رسیدن به تمرکز بالا و تقویت حافظه شما است. از جمله فواید تندخوانی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. صرفه جویی در زمان
 2. ایجاد انگیزه برای یادگیری
 3. ایجاد انگیزه و خلاقیت
 4. بالا بردن سطح سواد و فرهنگ اجتماعی
 5. بالا بردن سطح تمرکز
 6. درمان افسردگی
 7. کمک به یادآوری موثر مطالب
 8. مدیریت دانش در عصر اطلاعات
 9. ترک عادات بد مطالعه
 10. نظم و انظباط را در ما افزایش می دهد
 11. با کتاب خواندن دانش و آگاهی شما افزایش پیدا می کند
 12. عدم بی حالی و خستگی
 13. افزایش دایره معلومات

اهمیت تندخوانی

دوره تندخوانی

 چرا به دوره تندخوانی  و تقویت حافظه احتیاج داریم؟

چرا به دوره تندخوانی و تقویت حافظه احتیاج داریم؟

دوره تندخوانی به ما کمک می کند تا به یک فرد تندخوان با سرعت مطالعه بالا در مطالعه کردن تبدیل شویم و درک مطلب خودمان را تا حد زیادی بالا ببریم.

به همین علت است که ما نیاز به دوره تندخوانی داریم و باید مهارت تندخوانی و تقویت حافظه را به خوبی یاد بگیریم و در کتاب خواندن این مهارت را پیاده سازی کنیم. مدرس این دوره نگار شریعت نیا است که با سال ها تجربه کاری در این زمینه به شما کمک می کند که به یک فرد تندخوان و حرفه ای در مطالعه کردن تبدیل شوید.

این دوره هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین برای شما برگزار می شود و شما می توانید در این دوره ارزشمند و مفید شرکت کنید.

خیلی از افراد می گویند ما وقت نداریم کتاب بخوانیم و چشم درد و سردرد می گیریم و کلی کتاب های نخونده و نیمه داریم که زمانی را برای مطالعه کردن کتاب ها پیدا نمی کنیم. زمانی که شما دارید این مقاله ( دوره تندخوانی ) ارزشمند را مطالعه می کنید یعنی برای رشد و پیشرفت خودتان ارزش قائلید و می خواهید بهای آن را بپردازید و شما باور دارید که با آموزش دیدن و شرکت کردن در دوره های توسعه فردی یادگیری همه چیز امکان پذیر است و می تونید بهترین خودتان باشید، اما چیزی که وجود دارد این است که شما باید خودتان بخواهید.

همین الان که در حال مطالعه کردن این مقاله مفید هستید یعنی شما جزو 2 درصد از کسانی هستید که برای یادگیری خودتان ارزش قائلید.

همه ما به دوره تندخوانی وتقویت حافظه احتیاج داریم، زیرا این کتاب ها هستند که به ما کمک می کنند تا خیلی از آموزش ها و چیزهای جدید را یاد بگیریم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با دوره تندخوانی آشنا شوید. تندخوانی پزشکی

بهترین دوره تندخوانی

بهترین دوره تندخوانی

این دوره تندخوانی یکی از بهترین دوره هایی است که به شما ارائه می دهند. امروزه دنیا با سرعت بسیار زیادی در حال توسعه یافتن و پیشرفت است و هر روز تکنولوژی جدید ارائه می شود، این تکنولوهای قابلیت این را دارند که زندگی ما را تغییر دهند و تحولی در زندگی ما ایجاد کنند.

برای اینکه ما با این تکنولوژی به روز پیش بریم باید در هر لحظه و در هر حال در حال آموزش دیدن مهارت ها تاوسعه فردی و خواندن کتاب های مختلف باشیم.

مهارت های توسعه فردی بسیار زیادی وجود دارد که در زمینه های مختلف زندگی، کمک فراوانی به ما می کنند و ما می توانی از پس بسیاری از مشکلات با همین آموزش دیدن بربیاییم.

در تمامی مقالاتی که در سایت ما وجود دارد ما روش تندخوانی و تقویت حافظه را معرفی کرده ایم، اما اینکه تمامی تندخوانی و تقویت حافظه را یاد بگیریم امکان پذیر نمی باشد و شرکت کردن در این دوره برای ما الزامی است. تندخوانی یکی از بروزترین و موثر ترین روش ها برای  روش مطالعه صحیح است.

در کشور های پیشرفته روز دنیا، تندخوانی از همان ابتدایی که  کودکان وارد دنیای مدرسه می شوند، آموزش داده می شود. برای مثال سرعت مطالعه در کشور هایی مانند آمریکا . ژاپن، بسیار بیشتر از کشور هایی مانند ایران، روسیه، ترکیه و بسیاری از کشورهایی است که مهارت تندخوانی به آن ها آموزش داده نمی شود.

به شما پیشنهاد می کنیم که در دوره پیشرفته تندخوانی و تقویت حافظه شرکت کنید تا با مهارت تندخوانی آشنا شوید و علاوه بر لذت از این مهارت، سرعت مطالعه و درک مطلب خودتان را تا حد بسیار زیاد و شگفت انگیزی افزایش دهید. تندخوانی وکالت

در ادامه مقاله قصد داریم شما را با دوره تندخوانی بیشتر آشنا کنیم، تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خوتان بگیرید و با مهارت تندخوانی بیشتر آشنا شوید.

 آیا تندخوانی واقعی است؟

آیا تندخوانی واقعی است؟

قبل از اینکه به معرفی این دوره بپردازیم، بیایم در ابتدا به پاسخ این  سوال  متداولی که برای بسیاری از افراد پیش می آید که آیا تندخوانی واقعی است؟ برای شما بازگو کنیم.

همانطوری که کنیم تندخوانی مهارتی است که باعث می شود شما سرعت مطالعه خودتان را افزایش دهید و بتوانید با موثر ترین و بهرین روش تندخوانی آشنا شوید.

تندخوانی کاملا مهارت واقعی و موثر برای خواند کتاب ها و مطالب مختلف است.

شما با یادگیری مهارت تندخوانی  علاوه بر اینکه سرعت مطالعه شما افزایش پیدا می کند، درک مطلب و فهم شما نیز در کتاب خواندن افزایش پیدا می کند. شاید برای همه این سوال پیش آمده باشد که ایا واقعا مهارت تندخوانی واقعی است و شما می توانید سرعت مطالعه خودتان را 2 الی 3 برابر افزایش دهید؟ در این مقاله ما به شما هر چیزی که برای شرکت در این دوره می خواهید بدانید را آورده ایم.

چیز مهمی که راجب تندخوانی وجود دارد این است که تندخوانی مانند هر مهارت دیگری، نیاز به تمرین کردن مستمر دارد تا این مهارت را یاد بگیرید و آن را بخوبی یاد بگیرید.

برای مثال شما برای یادگیری مهارت تندخوانی یا مهارت فن بیان نیاز به تمرین کردن مستمر دارید تا اینگونه از مهارت ها را بخوبی یاد بگیرید و اینگونه از مهارت ها را در زندگی خودتان پیاده سازی کنید.

برای یادگیری مهارتی مانند فن بیان و صداسازی به تمرین های مستمر نیاز دارید تا بتوانید صدای خودتان را تقویت کنید. افرادی که تندخوان هستند تمرکز بسیار بالایی در مطالعه کردن دارند، در حالی که افراد کندخوان به آرامی و بدون تمرکز کتاب های خودشان را مطالعه می کنند و تمرکز بسیار پایینی دارند. در دوره تندخوانی تکنیک هایی به شما آموزش داده می شود تا به یک فرد تندخوان و با تمرکز بسیار بالا تبدیل شوید. همایش تندخوانی

اطلاعات فوری برای  کسانی که نمی خواهند تا آخر  مقاله را مطالعه کنند

مدرس دوره تندخوانی ( سرم تندخوانی ) : نگار شریعت نیا

مدت زمان محصول : بیش از  30 ساعت دوره آموزشی ارزشمند و مفید

محل برگزاری : هر جایی از خانه که هستید می توانید با گوشی همراه یا کامپیوتر و لپتاب و… می توانید فیلم های این دوره را مشاهده کنید.

مبلغ این دوره : مبلغ این دوره مبلغ این دوره بسیار مناسب برای همه افراد است.  ما در این شرایط  اقتصادی، شمار ادرک می کنیم و تخفیفی را برای دانشجویان و برای تمامی افراد در نظر گرفته ایم. شاید باور کردن این وضوع برایتان بسیار سخت باشد، ولی با پول این دوره می توانید یک جفت کفش، وسایل ماشین، لباس و خیلی چیز های دیگر را بگیرید.

شما با شرکت در دوره تندخوانی ( سرم تندخوانی ) تا آخر عمر می توانید روی خودتان و توانایی هایی که دارید، سرمایه گذاری  و لذت ببرید. ویژگی های تندخوانی

سر فصل های دوره تندخوانی

سر فصل های دوره تندخوانی-2

 • نقشه ذهنی

یکی از سر فصل های جذای دوره تندخوانی، نقشه ذهنی می باشد. نقشه ذهنی یکی از روش ها موثر برای خلاصه برداری می باشد که به شما کمک می کند که با استفاده از کلید واژه ها و نقاشی هایی با خلاقیت بالا، خلاصه برداری کنید و در زمان مرور به درست ترین شکل ممکن، مرور داشته باشید. تونی بوزان یکی از دانشمندهای  بسیار معروف است که روش نقشه ذهنی را برای اولین بار  اختراع کرد.

نقشه ذهنی یک ابزار مفید و مهم برای طبقه بندی ایده ها و مفاهیمی است  که می خواهیم درک آن ها به راحتی شود و از جوانب مختلف مورد بررسی قرا بگیرد.

تونی بوزان به وسطه همین نقشه ذهنی به شهرت رسیده است. نقشه ذهنی برای طبقه بندی مطالب کتاب مورد بررسی قرار می گیرد و شما می توانید با خلاقیت و ایده هایی که دارید، نقشه ذهینی خودتان را از کتاب و مطلبی که خوانده اید، افزایش دهید.

با کشیدن و یادگیری نقشه ذهنی، یادگیری و اثر بخشی مغز شما تا چندین برابر افزایش پیدا می کند. با کشیدن و یادگیری نقشه  ذهنی، عملکرد مغز شما تا دو برابر افزایش پیدا می کند. شما با استفاده از نقشه ذهنی می توانید کتاب های قطور و زیاد خودتان را در یک صفحه برگه A4 با کلید واژه ها ی رنگی و همچنین با نقاشی، آن را خلاصه نویسی کنید و بتوانید در زمان مرور از آن استفاده داشته باشد.دوره تندخوانی

 • یادیگری روش مطالعه صحیح

یادیگری روش مطالعه صحیح

درس خواندن و آماده شدن برای کنکور نیازمند به یادگیری روش های مطالعه صحیح است. بهترین و اصولی تریم روش برای مطالعه صحیح، تندخوانی است که بسیاری از کشور های از این روش  استفاده می کنند.

یکی از روش هایی که در این دوره ارائه می شود این است که چگونه قبل از شروع کردن کتاب، باید تندخوانی داشته باشیم. بیشتر دانش آموزان پیش مطالعه برای کتاب های درسی خودشان را ندارند و سرعت مطالعه آن ها برای مطالعه کردن، بسیار پایین است.

از اینکه سرعت مطالعه شما پایین استف باعث می شود شما از مطالعه کردن خسته شوید و دیگر نتوانید مطالعه موثر و مفید داشته باشید.دوره تندخوانی

استفاده از پیش مطالعه باعث می شود شما یک دید از چیزی که می خواهید مطالعه کنید داشته باشید، تا تمرکز شما تا حد بسیار زیادی بالا برود. بیشتر دانش آموزان برای مطالعه کردن، پیش مطالعه ندارند و به همین علت، تمرکز آن ها برای مطالعه کردن بسیار پایین می آید.

 • تمرکز

تمرکز کردن یکی از سر فصل های مهم در دوره تندخوانی می باشد که  با یادگیری  مهارت تندخوانی، تمرکز شما 2 الی 3 برابر افزایش پیدا می کند و شما بعد از یادگیری این مهارت، کتاب های خودتان را  در کمترین زمان ممکن با تمرکز بالا مطالعه می کنید.کسانی که نمی توانند، هنگام مطالعه  کردن تمرکز داشته باشند، این دور برای چنین افرادی ضروری است.

تمرکز از جنبه های مختلفی اهمیت دارد و داشتن یا نداشتن تمرکز می تواند کمک فراوانی داشته باشد. تمرکز باعث کاهش ریسک و انجام دادن  چند کار بصورت همزمان می شود، جلوگیری از از هدر رفتن زمان و انرژی، کاهش اشتباهات، افزایش آگاهی راجب کاری که داریم انجام می دهیم و بسیاری از فواید دیگر که در مطالعه کردن، کمک زیادی به ما می کند.

 • معرفی نرم افزار ها

معرفی نرم افزار ها

در دوره تندخوانی، شما می توانید با نرم افزار هایی که برای تندخوانی و تقویت حافظه به شما معرفی می شود. با این نرم افزار ها می توانید چشم هایتان را با استفاده از تکنیک هایی که معرفی می شود گرم کنید و  تمرکز خودتان را قبل از شروع به کتاب خواندن بالا ببرید.

در دوره تندخوانی شما با  استفاده از این نرم افزار ها می توانید سرعت مطالعه خودتان را در طول مطالعه افزایش  دهید.

 • تقویت ذهن

یکی از سر فصل های دوزه تندخوانی، تقویت ذهن شما است. در این دوره مدرس اطلاعاتی را راجب ذهن و تقویت آن به شما می گوید که می توانید به راحتی مسیر عصبی  افزایش دوره تندخوانی و  تقویت ذهن را یاد بگیرید و  ذهن خودتان را تقویت کنید. در این دوره حافظه شما تا حد بسیار زیادی تقوست پیدا می کند و حافظه شما تقویت می شود.

 • تندخوانی

یکی از اصلی ترین سر فصل های دوره تندخوانی آموزش جامع و کامل دوره تندخوانی می باشد. تندخوانی یکی از موثر ترین  روش های مطالعه و یادگیری است و در کنا رسرعت مطالعه شما که از اسمش پیداست، باعث افزایش کیفیت خواندن و قدرت یادگیری شما می شود. ممکن است شما جزو کسانی باشد که حس کنید به تندخوانی نیاز ندارید و این مهارت یک مهارت غیر ضروری و بی نتیجه برای شما است…

اگر در یادگیری مهارت تندخوانی شک دارید باید بدانید که روش و مهارت تندخوانی در بسیاری از کشور های بزرگ و پیشرفته دنیا تدریس می شود.

سر فصل های مهم دوره تندخوانی

 • در دوره تندخوانی شما به جواب سوالا های خودتان از جمله :
 • چگونه سرعت مطالعه خودمان را بالا ببریم؟
 • چگونه وسواس مطالعاتی خودمان را کنار بگذاریم؟
 • آیا تندخوانی اهمیت دارد؟
 • چه عواملی تمرکز ما را بهم می ریزد؟
 • معرفی بهترین نرم افزار ها در زمینه تندخوانی؟
 • آیا با سرعت مطالعه، درک مطلب ما نیز بالا می رود؟
 • چگونه تنفس دیافراگمی داشته باشیم؟
 • بهترین تکنیک های افزایش تمرکز و یادگیری  چیست؟
 • چگونه نیم کره های مغزمان را فعال کنیم؟
 • چگونه حجم زیادی از مطالب درسی را وارد مغزمان کنیم؟
 • بهترین تکنیک مرور؟
 • نقشه ذهنی چیست؟
 • روش مطلعه صحیح شامل چه مرحله هایی است؟
 • چگونه برای کتاب خواندن و درس خواندن برنامه ریزی داشته باشیم؟
 • چگونه عادت بد مطالعه خودمان را کنار بگذاریم؟
 • و بسیاری از سوال های دیگر، که شما در دوره تندخوانی به تمامی جواب های سوالات خودتان می رسید!
 • روش مطالعه

روش مطالعه

در دوره تندخوانی شما با بهترین روش مطالعه آشنا می شوید و می توانید تمامی کتاب های خودتان را با بهترین روش مطالعه بخوانید و در کنار آن خلاصه نویسی و  برنامه مرور داشته باشید و بتوانید در آزمون های مهم مانند کنکور، کنکور وکالت و بسیاری از آزمون های مهم، به راحتی شرکت کنید.

شما با یادگیری روش مطالعه، روی خودتان سرمایه گذاری می کنید و تمامی عمر با بهترین روش، کتاب های خودتان را مطالعه کنید.

 این دوره برای چه کسانی موثر است؟

بسیاری از دانش آموزان و کسانی که می خواهند آزمون کنکور بدهند، نیازمند به استفاده و یادگیری روش تندخوانی و تقویت حافظه هستند.

تمامی کسانی که بدنبال موفقیت و پیشرفت در تمامی زمینه های زندگی هستند به این مهارت اساسی نیازمند هستند. با کمک تندخوانی می توانید  از سرعت مطالعه بسیار پایین بهس عت بالا برسید. به کمک دوره تندخوانی می توانید سریعتر و با درک مطلب بالا مطالعه داشته باشید و پیشرفت تحصیلی زیادی داشته باشید.

برای کسانی که کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، کنکور وکالت، کنکور دانشگاه های خاص و آزمون هایی مانند آزمون خلبانی و… را دارند استفاده از محصول جامع سرم تندخوانی برای آن ها الزامی است. اگر به دنبال تغییر و پیشرفت در  زندگی خودتان با استفاده از کتاب های تندخوامی هستید، می توانید در دوره تندخوانی شرکت کنید. رفع کندخوانی

بهانه هایی که برای شرکت نکردن در این دوره می آورید

 • خیلی گرونه
 • مگه میشه آدم تو یه دقیقه 2000 تا کلمرو بخونه
 • من با دوره ثبت نام کردن درست نمشم
 • ترجیح می دم باپولش، لباس بخرم
 • دیگه کتاب خوندن از من گذشته…
 • با آموزش آدم کتابخون نمیشه
 • کارایه مهم تری از ثبت نام دوره تندخوانی دارم
 • زمان دوره مناسب نیست
 • کی میاد کتاب بخونه تو این اوضاع…
 • و خیلی چیزهای دیگر…

 مدرس دوره تندخوانی

مدرس دوره تندخوانی

نگار شریعت نیا، مربی و مدرس مهارت های توسعه فردی  و مهارت های ارتباطی می باشد و به شما کمک می کند تا با یادگیری مهارت تندخوانی و تقویت حافظه، در تحصیل و زندگی در مسیر پیشرفت قرار بگیرید و به یک فرد تاثیر گذار تبدیل شوید.

این مدرس تا به امروز به صد ها نفر کمک کرده است تا به یک انسان قدرتمند و تاثیر گذار در حوزه آموزش و زندگی تبدیل بشوند و ارتباطات بهتری را تجربه کنند.

برخی از فعالیت های این مدرس، بصورت زیر می باشد :

 • سخنران همایش و کارگاه های متعدد ( در مراکز  مختلف از جمله دانشگاه  های نسیبه، الزهرا و…)
 • نگارش بیش از 25 مقاله  در حوزه  مهارت های مطالعه و یادگیری
 • آموزش روش مطالعه و مهارت های پیوسته به بیش از 1000 نفر
 • مشاوره به شماری از رتبه های برتر آزمون های سراسری ، وکالت، ارشد و…
 • دبیر زیست شناسی
 • موسس آکادمی آموزشی آکادمی شریعت نیا
 • حضور در پژوهشسراهای دانش آموزی کشور به عنوان کارشناس
 • مشاور و  تسهیل گر تعدادی از کسب و کار های خصوصی در ایران

روش های رفع کندخوانی

 با تهیه دوره تندخوانی

با تهیه دوره تندخوانی، موارد زیر را تهیه می کنید که شامل :

فایل های تصویری با کیفیت بالا که به راختی می توانید این فایل ها را از  سایت دانلود کنید  و با تمرکز بالا مطالعه کنید.

اسلاید های آموزشی و  پی دی اف : پی دی اف و اسلاید های  این دوره، با بالاترین کیفیت و قابل دانلود در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

علاوه بر فیلم ها، فایل های صوتی نیز برای شما قرار داده می شود تا راه و هرجایی که هستید، دوره را به راحتی می توانید در هر جایی که هستید، ویدیو ها را  دانلود کنید و  دوره را تماشا کنید.  هرگونه ابدیتی برای این دوره انجام می شود در پنل کاربری شما قرار داده می شود.دوره تندخوانی

بعد از این دوره دستاورد شما چه خواهد بود؟

بعد از این دوره دستاورد شما چه خواهد بود؟

 1. افزایش قوای تمرکز به وسیله تمرینات و تکنیک های ویژه و بسیار کاربردی
 2. تشکیل مسیر عصبی در زمینه تندخوانی و تقویت تندخوانی
 3. فعالیت بهتر و سریعتر هر دور نیمکره های مغز
 4. افزایش 3 برابری سرعت مطالعه و درک مطلب
 5. ضمانت بازگشت وجه

تمامی محصولاتی که در سایت ما وجود دارد دارای گارانتی بازگشت وجه به طور کامل است. شما با تهیه دوره سرم تندخوانی، می توانید محصولات ما و دوره تندخوانی را بدون هیچگونه ریسکی خریداری کنید و اگر احساس کردید که از این محصول نارضایتی دارید می توانید با آکادمی  شریعت نیا و تیم پشتیبانی تماس بگیرید و  تمامی وجه پرداختی به شما بازگردانده می شود، بدون اینکه هیچگونه سوالی از شما پرسیده شود. اگر  خرید محصولات دارای ریسک است و اگر  فروشنده از کیفیت کار خود اطمینان نداشته باشد، به هیچ عنوان این ریسک ( بازگش وجه ) را نمی پذیرد.

شما با شرکت در دوره  مهارت تندخوانی و انجام دادن تمرینات مربوطه  می توانید نتیجه دلخواه خودتان را بگیرید. در این دوره شما توسط پشتیبان ها نیز، پشتیبانی می شوید و  هر جا که احساس کردید مطالب را متوجه نمی شوید، می توانید از پشتیبان هایی دوره بپرسید.

مدرس این دوره به شما تعهد می دهد که بدون هیچ ریسکی می توانید این دوره را تهیه کنید و در صورت انجام دادن تمرین ها و عدم رضایت، تمامی پول این دوره به شما بازگردانده می شود.

پس نگران نباشید!

آیا از سرعت مطالعه خودتان ناامید شده اید! ما راه خیلی  آسان برای شما داریم، شما می توانید با شرکت کردن  در این دوره سرعت مطالعه هخودتان رتا درکنار درک مطلب بالا ببرید و از مطالعه کردن خسته و دلسرد نشوید.

به شما پیشنهاد می کنم مبلغی را برای ثبت نام در این آزمون در نظر بگیرید و در این دوره ارزشمند و مفید شرکت کنید.دوره تندخوانی

درباره نگار شریعت نیا

همیشه به خودم افتخار می کنم که  شاگرد بیشتر اساتید خوب دنیا بوده ام و در تمامی کلاس هایی که راجب توسعه فردی و شناختن خود استف شرکت کرده ام و تحقیقات زیادی را در زمینه تندخوانی و تقویت حافظه داشته ام.

خود من در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده ام و توانسته ام با استفاده از روش تندخوانی بهترین نتیجه را بدست آورم و  جزو رتبه های برتر آزمون ارشد ژنتیک شوم.

رسالت من کمک کردن به کسانی است که می خواهند خودشان را بهتر و بیشتر بشناسند و شروع کنند تا در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار بگیرند.

من در این راه به شما کمک می کنم تا روش های صحیح مطالعه و تمرکز را به خوبی یاد بگیرید و در این زمینه پیشرفت داشته باشید. در این دوره علاوه بر تمرین های تندخوانی، شخصیت شناسی mbti، تکنیک های تمرکز، روش های درست هدف گذاری، شناخت خودتان و ارزش هایی که دارید، افزایش عزت نفس و خیلی چیز های دیگر را یاد می گیرید.دوره تندخوانی

 به همه عزیزانی که دوست دارند، درک مطلب و سرعت  مطالعه خودشان  را بالا ببرند و از کتاب خواندن خسته نشوند، پیشنهاد می کنم در دوره تندخوانی ( سرم تندخوانی ) شرکت کنید و تا آخر عمرتان از کتاب خواندن لذت ببرید.

خواص تندخوانی

b2n

yun

Speed reading course