تندخوانی و تقویت حافظه

 در این مقاله قصد داریم یکی از دوره های ارزشمند و جامع را تندخوانی و تقویت حافظه رابه شما معرفی کنیم. اگر به دنبال تقویت حافظه خودتان هستید و می خواهید از 100 درصد حافظه خودتان استفاده کنید، به شما پیشنهاد می دهیم در این دوره جامع و مفید شرکت کنید. تقویت حافظه یک مسئله بسیار مهم و ضروری است که به همه افراد کمک می کند تا  چیزهایی که یاد می گیرند را به خاطرشان بسپارند. خیلی از اوقات برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان پیش آمده است که د رسر جلسه امتحان چیزهایی را که خوانده اند، فراموش کردند و نتوانستند نتیجه دلخواه خودشان را بگیرند. در این مقاله همراه ما باشید تا با راه های افزایش تمرکز و تقویت حافظه آشنا شوید.

برخی از ابزار ها وجود دارند که از یک سری  ابزار هایی استفاده می کنند تا حافظه خودشان تا حد بسیار زیادی تقوییت شود. برای اینکه بتوانیم  اطلاعات را به حافظه بلند مدت خودمان بسپاریم، نیازمند به انجام تمرینات و تکنیک  هایی هستیم. شاید با خواندن این مقاله، روش مطالعه و یادگیری شما به طور کلی تغییر کند. ما به شما راهکارهایی را پیشنهاد می دهیم که بتوانید از حافظه خودتان استفاده بهینه کنید.ویژگی های تندخوانی

تمرکز یکی از مولفه های اصلی برای تقویت حافظه محسوب می شود و برای اینکه بتوانید  اطلاعات را از حافظه کوتاه مدت خودتان وارد حافظه بلند مدت خودتان کنید، نیازمند به انجام تکنیک ها و تمرین های خاصی هستید. برای اینکه بتوانید مطالبی که می خوانید را بهتر و سریعتر یاد بگیرید، نیازمند به تمرکز بالایی هستید. یادگیری مطالب جدید در جلسات مختلف و با فواصل بیشتر، به شما کمک می کند  تا زمان پردازش اطلاعات را  در اختیار داشته باشید.تندخوانی و تقویت حافظه

کار کشیدن از حافظه

کار کشیدن از حافظه

یکی از راه های تقویت حافظه که در تندخوانی و تقویت حافظه به شما ارائه کمی شود، کار کشیدن از حافظه خودتان می باشد و هر چه قدر که شما از حافظه خودتان بهینه استفاده کنید، حافظه شما تقویت می شود.

تکرار کردن یکی از ساده ترین تمرین هایی است که به شما کمک می کند تتا از حافظه تا، استفاده بهینه داشته باشید. برای اینکه بتوانید مطالب را از حافظه کوتاه مدت خودتان وارد حافظه بلند مدت کنید، نیازمند به انجام تمریناتی هستید. تکراز کردن مطالب باعث می شود که اطلاعات از حافظه کوتاه مدت شما وارد حافظه بلند مدت شما بشود.

زمانی که شما کاری را به صورت مداوم انجام می دهید، مسیر عصبی انجام دادن آن کار برای شما شکل می گیرد. مسیرهای عصبی جدید باعث می شود شما کار آمد تر و  موثر تر کار کنید. برای مثال بچه ای را در نظر بگیرید که نمی تواند راه برود. اما زمانی که مسیر عصبی راه رفتن برای این کودک شکل می گیرد، دیگر او نمی تواند راه رفتن را فراموش کند. برای انتقال اطلاعات به حافظه بلند مدت خودتان نیازمند به تکرار کردن مداوم هستید. این تکرار کردن مداوم باعث می شود مسیر عصبی جدیدی برای شما شکل بگیرد.

برای مثال شما همیشه عادت دارید تا کار های خودتان را به تعویق بندازید و این عادت را نمی توانید ترک کنید.  برای اینکه این عادت را ترک کنید، نیازمند به این هستید که مسییر عصبی اینکه کار هایتان را به تعویق  نیندازید را تشکیل دهید. تشکیل این مسیر عصبی جدید نیازمند به تکرار کردن مداوم است. با تکرار کردن مداوم یک کار

می توانید به تدریج عادت های بد خودتان را کنار بگذارید و عادت های جدید و موثری را در زندگی خودتان پیاده سازی کنید. تندخوانی و تقویت حافظه

یادگیری مهارت جدید

یادگیری مهارت جدید

با شرکت کردن در دوره تقویت حافظه نگار شریعت نیا، شما برای یادگیری مهارت جدید خودتان اقدام کردید و در مسیر پیشرفت و یادگیری قدم گذاشته اید. هر چقدر شما بیشتر از حافظه خودتان  استفاده کنید و مهارت های جدیدی را آموزش ببینید، عملکرد مغز شما بهبود پیدا می یابد.

برای مثال یادگیری یک ساز جدید موجب تبدیل  اطلاعات دیداری به یک کار عملی  مهارت بیشتری پیدا می کنید. برای مثال می توانید یک ورزش جدید  را امتحان کنید تا عملکرد مغز شما بهیود پیدا کند.

ماده سفید مغز که میلمین نامیده می شود و برای بهبود عملکرد کارهایی که انجام می دهید، تاثیر زیادی دارد. زمانی که شما مهارت جدیدی را آموزش می بینید، تراکم میلین در مغز آن ها بیشتر می شود و به آن ها کمک می کند تا بهتر یاد بگیرند. یادگیری یک مهارت جدید به شما کمک می کند تا سریعتر یاد بگیرید و مسیر های عصبی بیشتری شکل می گیرد و امواج سریعتر حرکت می کنند. زمانی که شما چیزهای جدیدی را یاد می گیرید ذهن و افکار شما تغییر پیدا می کند.

زمانی که مهارت های جدید، باعث می شود اتصال این مهارت به اطلاعات و مهارت هایی که قبلا  یاد گرفته اید. مطالب و اطلاعاتی که در گذشته یاد گرفته ایم باعث ارتباطی بین اطلاعات جدید می شود و دانش موجود را پایه  گذاری می کند.تندخوانی و تقویت حافظه

ورزش کردن

ورزش کردن

ورزش کردن یکی از مهارت هایی است که انجام دادن آن برای همه ما لازم است. ورزش کردن علائه بر اینکه باعث سلامتی و تناسب اندام ما می شود، باعث تقویت حافظه و شادابی شما می شود. شما برای اینکه عملکرد مغزتان بیشتر شود، می توانید روزی 20 دقیقه ورزش کنید و یا می توانید یک رشته ورزشی را انتخاب کنید و آن را دنبال کنید.

یکی از مزایای ورزش کردن این است که اتصلات جدیدی که در مغز شما  تشکیل می شود، با سرعت بسیار بالایی انجام شود.

یکی از اشتباهاتی که اکثر افراد مرتکب می شوند، این است که ورزش نمی کنند. برای اینکه تمرکز و تقویت حافظه شما افزایش و بهبود پیدا کند، شما نیازمند به انجام دادن ورزش هستید. تندخوانی و تقویت حافظه

فواید تقویت حافظه

تندخوانی و تقویت حافظه

فواید تقویت حافظه

 1. در یادگیری مهارت ها و درش هایتان با پیشرفت چشمگیری مواجه می شوید.
 2. ظرفیت بیشتری برای یادگیری مطالب و  و مهارت های جدیدی را پیدا می کنید
 3. رشد و توسعه فردی زیادی را تجربه خواهید کرد
 4. اطلاعات عمومی و تخصصی آن ها افزایش پیدا می کند
 5. اتفاقات و مطالب مهم زندگی خودتان را فراموش نخواهید کرد
 6. هر آنچه که به ذهن خودتان سپرده اید را به سرعت به یادتان می آورید
 7. برای یادگیری مطالب، اعداد و چیزهای جدید، دیگر نیازی به تلفن همراه خودتان ندارید

بهترین دوره تقویت حافظه نگار شریعت نیا

یکی از دوره هایی که برای تقویت حافظه ما برایتان پیشنهاد می دهیم، تندخوانی و تقویت حافظه است. تا به حال برایتان پیش آمده است  که اطلاعات مهم را فراموش کرده باشید؟

برایتان پیش آمده است که چند قرار کاری مهم را فراموش مرده باشید؟

آیا برایتان پیش آمده است که در زمان امتحان همه چیز را فراموش کرده باشید؟

در دوره جامع، نگار شریعت نیا، متخصص مهارت های تندخوانی و تقویت حافظه می باشد، تمامی  تکنیک ها و تمرینات موجودی که در این دوره ارائه می شود، برای افزایش حافظه را بصورت  کامل آموزش می دهد آموزش هایی که در این دوره ارائه می شود، بگونه ای است که شما بعد از انجام این دوره قادر خواهید بود، تاثیر این دوره را بر روی عملکرد مغز خودتان ببینید. تمامی دوره های ما که در این سایت قرار دارد، دارای پیشتیبانی مادام العمر  است.

این دوره ضمانت بازگشت وجه دارد و شما می توانید بدون هیچگونه هیچ ریسکی این دوره را  تهیه کنید و اگر از این دوره ناراضی بودید، تمامی مبلغ این دوره به شما بازگردانده می شود.دوره تندخوانی

تندخوانی و تقویت حافظه

مدرس دوره تقویت حافظه

مدرس دوره تقویت حافظه

درباره نگار شریعت نیا؛ مدرس تندخوانی :

بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر هستند:

 • آموزش روش مطالعه و مهارت های پیوسته به بیش از 1000 نفر.
 • سخنران همایش‌ها و کارگاه‌های متعدد (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های نسیبه، الزهرا و …).
 • نگارش بیش از 25 مقاله در حوزه مهارت های مطالعه و یادگیری.
 • دارای مدرک Mastery training از آکادمی Mpt اتریش.
 • مشاوره به شماری ازرتبه های برتر آزمون سراسری،وکالت،ارشد و …
 • دبیر زیست شناسی
 • موسس و مدیر وبسایت آموزشیcom
 • حضور در پژوهشسراهای دانش آموزی کشور به عنوان کارشناس
 • مشاور و تسهیل گر تعدادی از کسب و کارهای خصوصی در ایران

در این مقاله  ما با چند روش برای یادگیری و تقویت حافظه  آشنا شدید و از همین حالا باید دست به کار شوید  و تکنیک هایی که به شما گفته ایم را  اجرایی کنید. با مطالعه و انجام دادن این روش ها  می توانید حافظه خودتان را تقویت کنید و از 100 درصد مغزتان بهترین استفاده را داشته باشید.

چرا ما محصول تندخوانی و تقویت حافظه را با قیمت بسیار پایین و با تخفیف بسیار بالا می فروشیم؟ این یک اشتباه چاپی نیست.

برای اینکه حافظه خودتان را تقویت کنید و بتوانید اطلاعات را از حافظه کوتاه مدت خودتان وارد حافظه بلند مدت خودتان بکنید، به شما پیشنهاد می کنم در تندخوانی و تقویت حافظه شرکت کنید. با شرکت کردن در این دوره شما می توانید با حافظه خود، نوع عملکرد و بخش های مختلفی از مغزتان به خوبی آشنا شوید. بهترین و کاربردی ترین تکنیک های تقویت حافظه را یاد خواهید گرفت و هیچ چیزی را دیگر به فراموشی نمی سپارید و هر مطلبی را به شکل خاصی یاد خواهید گرفت.

دوره تقویت حافظه

b2n

yun

rizy

Speed reading and memory enhancement