تندخوانی وکالت

تندخوانی وکالت ویژه کسانی است که آزمون وکالت دارند و می خواهند در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرند. مطالعه داشتن در هر زمینه ای، چه در زمینه های درسی و جه در زمینه های مطالعه کتاب های غیر درسی دلنشین و مفید است. در این مقاله مفید قصد داریم  شما را با روش های تندخوانی کنکور وکالت آشنا کنیم تا با یادگیری روش تندخوانی بهترین نتیجه ها را کسب کنید.

اخطار! این مقاله رایگان و ارزشمند ( تندخوانی وکالت )، فقط به درد کسانی می خورد که برای یادگیری مهارت تندخوانی این مهارت را شروع  کرده اند.

یکی از مشکلاتی که اکثر داوطلبان کنکور دارند، مشکل مدیریت زمان و عدم تمرکز است. با یادگیری تندخوانی شما دیگر با این دو مشکل بزرگ مواجه نخواهید شد. خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند تندخوانی یعنی با سرعت بالا مطالب را خواندن و هیچ نوع درک مطلب بالا داشتن. با تندخوانی در عین حال که سرعت مطالعه شما دو برابر افزایش پیدا می کند، درک مطلب شما نیز به طور چشمگیری افزایش پیدا

می کند. زمانی که شما با سرعت بالا مطالعه می کنید، فکر و حواس شما به چیز های دیگر پرت نمی شود و به راحتی می توانید با افزایش تمرکز بالا، کتاب خودتان را مطالعه کنید.

 این مقاله برای داوطلبین کنکور وکالت در سایت قرار گرفته است که از قبولی در این آزمون سخت و دشوار  نا امید هستند و با بی میلی مطالعه می کنند.

برای یادگیری مهارت تندخوانی و مطالعه به روش صحیحی نیازمند به انجام تمریناتی هستید که  باید قبل از  شروع کردن مطالعه، این تمرینات را انجام دهید.

اکثر آزمون هایی  که وجود دارد برای آینده ما سرنوشت ساز هستند و  و باید کتاب های زیادی برای شرکت کردن در این آزمون ها مفید هستند.تندخوانی وکالت

تندخوانی چیست؟

 

تندخوانی چیست؟

تندخوانی یکی از روش های نوین برای مطابلعه صحیحی کتاب های مختلف است. با روش تندخوانی زندگی شما به طور شگفت انگیزی تغییر می کند. در بسیاری از کشور هایی مانند چین و آمریکا، روش های تندخوانی از همان سال های ابتدایی به دانش آموزان آموزش داده می شود و آن ها به یک فرد تندخوان وحرفه ای تبدیل می شوند. تندخوانی با سرعت بالا و جذب و درک مطلب بالا کمک می کند تا سرعت مطالعه ما به طور شگفت انگیزی بالا برود.

یک از مواردی که در اصول تندخوانی به طور مشترک شمت می شنوید، این است که لب خوانی و صدای درون خودتان را کنار بگذارید. تندخوانی روشی است که در آن مرور کردن را به ما یاد می دهد. اینکه ما حجم بالایی از مطالب درسی را خوانده باشیم خیلی مهم است، ولی زمانی که کا هیچگونه مروری بر آن مطالب نداشته باشیم باعث می شود کل مطلب بطور ناگهانی از ذهن ما برود و ما با فراموشی اطلاعات مواجه شویم. تندخوانی وکالت

برای مثال  این موضوع برای افراد کنکوری پیش می آید. آن ها کل سال کنکور را به مطلعه کردن کتاب های درسی می پردازند و  تمامی کتاب های خود را به اتمام می رسانند. ولی در زمان های پایانی تندخوانی کنکور هیچ مطلبی را به یاد نمی آورند و به طور کلی مطالب خوانده شده را فراموش می کنند. زمانی که داوطلبان کنکور مرور نداشته باشند، به راحتی مطالب را فراموش می کنند. به گونه ای که زمانی که کتاب خود را نخوانده اند با زمانی که آن را مطالعه کرده اند، تفاوتی ندارد.تندخوانی وکالت

خلاصه برداری یکی از مبحث های بسیار مهم در دوره تندخوانی است.

3 روش طلایی برای بالا بردن سرعت مطالعه

 

3 روش طلایی برای بالا بردن سرعت مطالعه

 3 روش طلایی برای بالا بردن سرعت مطالعه وجود دارد که به درد  کسانی می خورد که می خواهند تندخوانی وکالت را یاد بگیرند.

 • خط بری کنید

یکی ازموضوعاتی که در روش مطالعه صحیح و تندخوانی به شما آموزش داده می شود این است که هنگام خواندن کتاب خط بری کنید. خط بری کردن یکی از روش هایی است که در زمان ابتدایی به ما آموزش می دادند و ما برای بعتر فهمیدن مطلب خط بری انجام می دادیم.

زمانی که شما کتابی را می خوانید و خط بری انجام می دهید  باعث می شود، سرعت مطالعه شما افزایش پیدا کند. این تکنیک از نظر خیلی از افراد ساده و چیش پا افتاده است ولی  رعایت کردن این تکنیک باعث می شود شما تمرکز بیشتری داشته باشید و خط های کتابی را که مطالعه می کنید را فراموش نکنید. می توانید برای خط بری کیدن از انگشت، خودکار یا نشانگر استفاده کنید تا خط ها را گم نکنید.تندخوانی وکالت

تندخوانی پزشکی

 • مکث نکنید

 

مکث نکنید

دومین راه طلایی، مکث کردن است. مکث کردن باعث می شود تمرکز شما تا حد بسیار زیادی پایی بیاید و شما حواستان به صورت کلی پرت شود. زمانی که شما  این روش را پیاده سازی می کنید و در حین خواندن کلمات هیچگونه مکثی ندارید باعث می شود درک مطلب شما تا حد بسیار زیادی پایین بیاید و شما مثل قبل مطالب کتاب را یاد نگیرید و این موضوع شما را تا حد بسیار زیادی اذیت می کند.

تغییر یکی از سخت ترین چیز هایی است که برای همه ما وجود دارد. اما با تغییر روش هایی که تا به الان داشته اید باعث می شود مسیر های جدید عصبی برای شما شکل بگیرد و شما روش های جدید آموزشی را بیاد بگیرید و در مسیر رشد قرار داشته باشید.

زمانی که شما مکث می کردید، زمان زیادی برای تک تک جکلات صرف می شد و شما تا حد بسیار زیادی زمان صرف می کردید. مکث کردن باعث می شود زمان شما تا حد زیادی به هدر برود.تندخوانی وکالت

کتاب تندخوانی

 • حوزه دید خودتان را گسترش دهید

سومین راهکار گسترش  حوزه دی شما است. وقتی شما حوزه دیدتان را افزایش دهید می توانید هنگام مطالعه کردن کلمات زیادی را با چشمان خودتان مطالعه کنید. برای افزایش حوزه دید تمریناتی وجود دارددکه باعث می شود حوزه دید شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند و شما کلمات بیشتری را با چشمان خود نگاه کنید. یکی از تمریناتی که برای افزایش حوزه دید شما پیشنهاد می شود، تمرین ستاره است. تمرین ستاره تمرینی اینگونه است که شما یک ستاره را روی برگه a333  می کشید و هر روز باید با چشمان خودتان این ستاره را دنبال کنید و با چشمان خودتان رسم کنید.

تمرینات زیادی بصورت اپیکیشن و برنامه وجود دارد که باعث می شود حوزه دی شما تا حد بسیار زیاد یافزایش پیدا کند. با این روش سرعت مطالعه شما  بالا می رود و درک مطلب بهتری را خواهید داشت.تندخوانی وکالت

آزمون وکالت

 

آزمون وکالت

کسانی که می خواهند وکیل شوند، نیازمند به  تندخوانی وکالت دارند و  باید  در آزمون وکالت و کسب پروانه شوند. برای  گرفتن نتیجه بهتر در این آزمون باید تلاش بسیار زیادی داشته باشید و کتاب هایی با حجم بالا را مطالعه کنید. داین دو نهاد، کانون وکلا دادگستری و مرکز  وکلا قوه قضاییه اجرا می شود.

افراد برای  کسب پروانه و مجوز  باید در حوزه  وکالت آزمونی را به عنوان آزمون وکالت شرکت کنند. هر ساله تعداد زیادی  متقاضی در این آزمون شرکت می کنند. پروانه وکالت بعد از  دوره کار آموزی مشروط به انجام شدن در دوره کارآموزی می باشد. قبول شدن در این آزمون  و وکیل شدن کار هر کسی نمی باشد، در دوره تندخوانی مبحثی بنام تندخوانی وکالت طراحی شده است که می تواند به شما کمک کند تا در این آزمون سخت قبول شوید.تندخوانی وکالت

بهترین دوره تندخوانی

 

بهترین دوره تندخوانی

دوره تندخوانی دوره است که شما در آن روش های صحیح مطالعه و تندخوانی را یاد خواهید گرفت و می توانید در هر آزمونی مانند آزمون وکالت بهترین نتیجه ها را کسب کنید. شما با گذارندن دوه تندخوانی  و انجام دادن به تمارین این دوره، می توانید به راحتی کتاب های درسی و غیر درسی خودتان را مطالعه کنید و در نتیجه به یک فرد تندخوان و متمرکز تبدیل شوید. در ادامه به صورت مفصل با دوره تندخوانی و تقویت حافظه آشنا خواهیم شد و یاد خواهیم گرفت به یک فرد متمرکز تبدیل شویم. تندخوانی وکالت

خوب است بدانید مهارت تندخوانی قابل یادگیری است و هر کسی می تواند به یک فرد تندخوان تبدیل شود. تمامی افراد باید مهارت تندخوانی را یاد بگیرند تا به یک تندخوان تبدیل شوید.

مدرس این دوره، نگار شریعت نیا است که رسالت او توسعه فردی است. تندخوانی یک دانشی است  که فواید بسیار زیادی دارد و بدون اینکه درک مطلب شما کاهش پیدا کند، شما به یک فرد تندخوان در مطالعه تبدیل خواهید شد.

شما با سرمایه گذاری روی یادگیری مهارت های جدید می توانید تا آخر عمر از مطالعه کردن و تندخوانی لذت ببرید. تندخوانی وکالت

یادگیری سریع

سر فصل های دوره تندخوانی

 تندخوانی وکالت

سر فصل های دوره تندخوانی

 1. روش مطالعه صحیح
 2. روش مطالعه
 3. تندخوانی
 4. تمرکز
 5. تقویت حافظه
 6. تقویت ذهن
 7. نقشه ذهنی
 8. معرفی نرم افزار های کاربردی

در دوره تندخوانی ما با روش های صحیح مطالعه آشنا می شویم و به راحتی می توانیم کتاب های خودمان را مطالعه کنیم. بهترین تکنیکی که شما در این دوره یاد می گیرید، افزایش سرعت مطالعه شما است. افرادی که سرعت مطالعه بالایی داغرند، درک مطالب و تمرکز بالایی نیز دارند. شما با تکنیک های عالی می توانید  تمرکز خودتان افزایش پیدا کند.

با کمک دوره تندخوانی شما می توانید در کسب و کار و در زمینه تحصیل افزایش پیدا کند. تمام افرادی که به دنبال موفقیت در کنکور های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هستند که گرفتن این محصول الزامی است.

البته دوره تندخوانی برای تمامی افرادی که می خواهند پیشرفت کنند الزامی است. خیلی از والدین  این سوال برای آن ها مطرح می شود که می توانند این دوره را برای فرزند خودشان تهیه کنند؟

 تهیه کردن این محصول برای  دانش آموزان بسیار مهم است زیرا آن ها از همان ابتدا با روش مطالعه صحیح آشنا می شوند و به این روش عادت می کنند.

با شرکت کردن در این دوره چه چیزی را دریافت می کنید؟ تندخوانی وکالت

 رفع یادگیری

این دوره شامل :

 • فایل های تصویری دوره-حدود 8 ساعت آموزشی د رجلسات ویدیویی و آنلاین می باشد.
 • فایل های صوتی این دوره قابل دانلود می باشد.
 • اسلاید های این دوره قابل دانلود می باشد.
 • عضویت در کانال تلگرامی + پشتیبانی دوره
 • ارائه و معرفی نرم افزار های ویژه جهت انجام تمرینات تندخوانی و تقویت حافظه

 تندخوانی وکالت

این دوره درد چه کسانی می خورد؟

 

این دوره درد چه کسانی می خورد؟

این دوره مفید یکی از بهترین دوره هایی است که ارائه می شود و شما می توانید به یک فرد تندخوان تبدیل شوید. تندخوانی وکالت برای افرادی مناسب است که می خواهند در آزمون وکالت شرکت کنند و بهترین نتیجه را در این آزمون بدست بیاورند.

 • اگر به دنبال تغییر در روش مطالعه خودتان هستید…
 • اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خودتان هستید…
 • اگر به دنبال قبول شدن در کنکور و آزمون هایی مانند وکالت هستید
 • این دوره برای تمامی سنین از 9 سال تا 90 سال مفید است و تمامی  روش های مطالعه  صحیح  و تقویت تمرکز  به شما گفته می شود که برای هر سنی  مفید و کاربردی است. یک نکته مهمی که وجود دارد این است که  ما همیشه دیگران را مقصر روش مطالعه می دانیم و هیچگاه خودمان را مقصر نمی دانیم.
 • زمانی شما در مسیر پیشرفت و رشد قرار می گیرید که خودتان را مسئول تمامی کار هایتان بدانید. در این دوره به شما بهترین و کاربردی ترین روش های مطالعه را  آموزش داده ایم تا دیگر بهانه ای برای کتاب خواندن نداشته باشید و با لذت بسیار زیاد، کتاب های خودتان را مطالعه کنید.
 • بیش از هزاران نفر تا به الان در این دوره شرکت کرده اند و تندخوانی وکالت و تمامی آزمون ها را آموزش دیده اند. حاصل و نتیجه شرکت کردن در این دوره رتبه های برتر وتک رقمی است. تندخوانی یکی از بهترین روش های مطالعه است که تمامی افراد به آن نیازمند هستند.

دلایل کندخوانی

مدرس دوره تند خوانی

درباره نگار شریعت نیا بیشتر بدانید…

 تندخوانی وکالت

نگار شریعت نیا مدرس دوره تندخوانی و دبیر زیست شناسی می باشد. حوزه و علاقه اصلی این مدرس، تمرکز و تقویت حافظه می باشد و در این زمینه کلاس های مختلفی را با بهترین اساتید در ایران و خارج  از آن شرکت کرده است.

این مدرس  افتخار همکاری  را با مجموعه عای بزرگی مانند بیشتر از یک داشته است.

نگار شریعت نیا مربی  و توسعه فردی می باشد و به شما کمک می کند تا روش های جدید مطالعه فردی  و تقویت تمرکز می باشد.

آیا دوست دارید روش های صحیح مطالعه  و تقویت تمرکز را یاد بگیرید؟

پس به شما پیشنهاد می کنم در دوره تندخوانی و تقویت حافظه شرکت کنید!

همایش تندخوانی

B2N

YUN

Advocacy reading